H413KBDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H413KBDA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: H413KBDA
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES 13.0K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.H413KBDA.pdf2.H413KBDA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o H413KBDA
Tau Wae H413KBDA Kaihanga AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga RES 13.0K OHM 1/2W 0.1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101365 pcs Pepa Raraunga 1.H413KBDA.pdf2.H413KBDA.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Raupapa Holco, Holsworthy Tuhinga 13 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 1879670-3
1879670-3-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Whakaahuatanga Taipitopito 13 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Te hanganga Metal Film