EP9WS330RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP9WS330RJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EP9WS330RJ
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES 330 OHM 9W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.EP9WS330RJ.pdf2.EP9WS330RJ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EP9WS330RJ
Tau Wae EP9WS330RJ Kaihanga AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga RES 330 OHM 9W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81450 pcs Pepa Raraunga 1.EP9WS330RJ.pdf2.EP9WS330RJ.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.335" Dia x 1.575" L (8.50mm x 40.00mm)
Raupapa EP, Neohm Tuhinga 330 Ohms
Mana (Watts) 9W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 1-2176085-0
1-2176085-0-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 330 Ohms ±5% 9W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound