EP9W33RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP9W33RJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EP9W33RJ
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES 33 OHM 9W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.EP9W33RJ.pdf2.EP9W33RJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EP9W33RJ
Tau Wae EP9W33RJ Kaihanga AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga RES 33 OHM 9W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 94553 pcs Pepa Raraunga 1.EP9W33RJ.pdf2.EP9W33RJ.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.335" Dia x 2.087" L (8.50mm x 53.00mm)
Raupapa EP, Neohm Tuhinga 33 Ohms
Mana (Watts) 9W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 2176080-4
2176080-4-ND
A138058TB
EP9W33RJ-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 33 Ohms ±5% 9W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound