EP1W220RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP1W220RJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EP1W220RJ
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES 220 OHM 1W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.EP1W220RJ.pdf2.EP1W220RJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EP1W220RJ
Tau Wae EP1W220RJ Kaihanga AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga RES 220 OHM 1W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1494433 pcs Pepa Raraunga 1.EP1W220RJ.pdf2.EP1W220RJ.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Raupapa EP, Neohm Tuhinga 220 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Box (TB)