CP16SH10IP06104F
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CP16SH10IP06104F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CP16SH10IP06104F
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua POT 100K OHM 1/5W CARBON LINEAR
Ngā Rauemi: 1.CP16SH10IP06104F.pdf2.CP16SH10IP06104F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CP16SH10IP06104F
Tau Wae CP16SH10IP06104F Kaihanga AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga POT 100K OHM 1/5W CARBON LINEAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39354 pcs Pepa Raraunga 1.CP16SH10IP06104F.pdf2.CP16SH10IP06104F.pdf
Te manawanui ±20% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema ±300ppm/°C Taper Linear
Rahi - Ara Rectangular - 0.807" x 0.630" Face x 0.815" H (18.00mm x 16.00mm x 20.50mm) Raupapa CP16, Citec
Te hurihanga 300° Tuhinga Whakatika Carbon
Te Pakanga (Ohms) 100k Mana (Watts) 0.2W, 1/5W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 6-1676003-1
6-1676003-1-ND
A105527
Tuhinga o mua 1 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 100k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.2W, 1/5W PC Pins Mahinga Whakauru M10 x 0.75
Hangaia ki te Whakawhiti None Momo Whakatika Side Adjustment
Momo Kaihoko Knurled Te roa o te Kaihoko 1.772" (45.00mm)
Kaupapa Mahi 0.236" (6.00mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CP16SH10IP06104
CP16SH10IP06104
Kaihanga: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga: POT 100K OHM 1/5W CARBON LINEAR