CGSSL2R047J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CGSSL2R047J
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES 0.047 OHM 5% 2W 4823
Ngā Rauemi: CGSSL2R047J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CGSSL2R047J
Tau Wae CGSSL2R047J Kaihanga AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga RES 0.047 OHM 5% 2W 4823 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37482 pcs Pepa Raraunga CGSSL2R047J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD Rahi / Rahi 0.478" L x 0.230" W (12.14mm x 5.84mm)
Raupapa SL, CGS Tuhinga 47 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4823 (12158 Metric), J-Lead Ētahi Ingoa 1-1624250-4
1-1624250-4-ND
Tae Mahi - Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.210" (5.33mm)
Ngā āhuatanga Current Sense, Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 47 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4823 (12158 Metric), J-Lead Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Te hanganga Metal Foil