CCR23K3KB
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CCR23K3KB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CCR23K3KB
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES 3.3K OHM 2W 10% AXIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CCR23K3KB
Tau Wae CCR23K3KB Kaihanga AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga RES 3.3K OHM 2W 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80477 pcs Pepa Raraunga
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±1300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.276" Dia x 0.748" L (7.00mm x 19.00mm)
Raupapa CCR, CGS Tuhinga 3.3 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 3-1623720-7
Tae Mahi -40°C ~ 200°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Pulse Withstanding Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3 kOhms ±10% 2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Ceramic Te hanganga Ceramic