3203X103P
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
3203X103P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3203X103P
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua TRIMMER 10K OHM 0.05W J LEAD TOP
Ngā Rauemi: 1.3203X103P.pdf2.3203X103P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3203X103P
Tau Wae 3203X103P Kaihanga AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga TRIMMER 10K OHM 0.05W J LEAD TOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85869 pcs Pepa Raraunga 1.3203X103P.pdf2.3203X103P.pdf
Te manawanui ±25% Kāhua Whakamutunga J Lead
Te Tae Tema ±250ppm/°C Rahi / Rahi Square - 0.134" x 0.134" Face x 0.079" H (3.40mm x 3.40mm x 2.00mm)
Raupapa 3203, Citec Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 10 kOhms Mana (Watts) 0.05W, 1/20W
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 1623916-3
1623916-3-ND
A106089TR
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 10 kOhms 0.05W, 1/20W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment