UESD12ST5G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
UESD12ST5G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UESD12ST5G
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 12V 23.7V SOD723
Ngā Rauemi: UESD12ST5G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UESD12ST5G
Tau Wae UESD12ST5G Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga TVS DIODE 12V 23.7V SOD723 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5751 pcs Pepa Raraunga UESD12ST5G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 12V (Max) Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 23.7V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 13.5V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SOD-723
Raupapa uESD Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 128W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOD-723 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.4A (8/20µs)
Capacitance @ Frequency 30pF @ 1MHz Tau Wae Tuakiri UESD*S
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UESD3.3DT5G
UESD3.3DT5G
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 3.3V SOT723