UD2006FR
ON SemiconductorON Semiconductor
UD2006FR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UD2006FR
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 600V 20A TO220F
Ngā Rauemi: UD2006FR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UD2006FR
Tau Wae UD2006FR Kaihanga ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 600V 20A TO220F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4807 pcs Pepa Raraunga UD2006FR.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Standard Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 20A
Tuhinga o mua - Breakdown TO-220F Raupapa -
RoHS Tūnga Tube Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F - Ko te poari TO-220-2 Full Pack
Te Mahinga Mahi - Ngaru 60ns Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga UD2006FR
Whakaahua nui Diode Standard 600V 20A Through Hole TO-220F Te Whirihoranga Diode 20µA @ 600V
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 600V 20A TO220F I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.4V @ 20A
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 600V Capacitance @ Vr, F 150°C (Max)