SZMM3Z22VT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SZMM3Z22VT1G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SZMM3Z22VT1G
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 22V 300MW SOD323
Ngā Rauemi: SZMM3Z22VT1G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
9000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SZMM3Z22VT1G
Tau Wae SZMM3Z22VT1G Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 22V 300MW SOD323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1331139 pcs Pepa Raraunga SZMM3Z22VT1G.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 22V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Mana - Max 300mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-76, SOD-323
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 55 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 22V 300mW ±5% Surface Mount SOD-323 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 15.4V