SMS12CT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMS12CT1
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 12V 23V SC74
Ngā Rauemi: SMS12CT1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMS12CT1
Tau Wae SMS12CT1 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga TVS DIODE 12V 23V SC74 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5245 pcs Pepa Raraunga SMS12CT1.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 12V (Max) Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 23V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 13.3V Ngā Hononga Korekore 5
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SC-74
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 350W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-74, SOT-457 Ētahi Ingoa SMS12CT1OS
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15A (8/20µs) Capacitance @ Frequency 120pF @ 1MHz