SMF100AT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF100AT1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMF100AT1
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 100V 162V SOD123FL
Ngā Rauemi: SMF100AT1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMF100AT1
Tau Wae SMF100AT1 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga TVS DIODE 100V 162V SOD123FL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5593 pcs Pepa Raraunga SMF100AT1.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 100V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 162V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 111V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123FL
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 200W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOD-123F Ētahi Ingoa SMF100AT1OS
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.1A Capacitance @ Frequency -
Tau Wae Tuakiri SMF*A Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMF10A
SMF10A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 10V 17V SOD123F
I roto i te taonga: 403871 pcs
Tikiake: SMF10A.pdf
RFQ
SMF100AT1G
SMF100AT1G
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 100V 162V SOD123FL
I roto i te taonga: 5378 pcs
Tikiake: SMF100AT1G.pdf
RFQ
SMF10A RVG
SMF10A RVG
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL
Tikiake: SMF10A RVG.pdf
SMF100AHRVG
SMF100AHRVG
Whakaahuatanga: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
Tikiake: SMF100AHRVG.pdf
SMF100A-T13
SMF100A-T13
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TAPE REEL - 8MM/13" TAPE
Tikiake: SMF100A-T13.pdf
SMF10A-E3-18
SMF10A-E3-18
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 10V 17V DO219AB
Tikiake: SMF10A-E3-18.pdf
SMF10A-E3-08
SMF10A-E3-08
Whakaahuatanga: TVS DIODE 10V 17V SMF
Tikiake: SMF10A-E3-08.pdf
SMF100A RVG
SMF100A RVG
Tikiake: SMF100A RVG.pdf
SMF100A RQG
SMF100A RQG
Tikiake: SMF100A RQG.pdf
SMF10A RQG
SMF10A RQG
Tikiake: SMF10A RQG.pdf
SMF100A
SMF100A
Whakaahuatanga: TAPE REEL - 8MM/7" TAPE
Tikiake: SMF100A.pdf
SMF100AHRQG
SMF100AHRQG
Tikiake: SMF100AHRQG.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel