SA64ALFG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SA64ALFG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SA64ALFG
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 64V 103V AXIAL
Ngā Rauemi: SA64ALFG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SA64ALFG
Tau Wae SA64ALFG Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga TVS DIODE 64V 103V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5994 pcs Pepa Raraunga SA64ALFG.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 64V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 103V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 71.1V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato Axial
Raupapa MiniMosorb™ Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 500W Packaging Bulk
Paa / Case DO-204AC, DO-15, Axial Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.9A