RB751S40
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
RB751S40 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RB751S40
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 40V 30MA SOD523F
Ngā Rauemi: RB751S40.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
16000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RB751S40
Tau Wae RB751S40 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 40V 30MA SOD523F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2070860 pcs Pepa Raraunga RB751S40.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 370mV @ 1mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato SOD-523F Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-79, SOD-523F Ētahi Ingoa RB751S40-ND
RB751S40TR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 40V 30mA Surface Mount SOD-523F I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 10V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 30mA Capacitance @ Vr, F -
Tau Wae Tuakiri RB751S40
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RB751G-40T2R
RB751G-40T2R
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 30V 30MA VMD2
I roto i te taonga: 465531 pcs
Tikiake: RB751G-40T2R.pdf
RFQ
RB751SM-40T2R
RB751SM-40T2R
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 30V 30MA SC79
I roto i te taonga: 830495 pcs
Tikiake: RB751SM-40T2R.pdf
RFQ
RB751S-40TE61
RB751S-40TE61
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 30V 30MA EMD2
Tikiake: RB751S-40TE61.pdf
RB751S40T1G
RB751S40T1G
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 30V 30MA SOD523
Tikiake: RB751S40T1G.pdf
RB751S40T1
RB751S40T1
Tikiake: RB751S40T1.pdf
RB751S-40L2-TP
RB751S-40L2-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 40V 30MA 2TDFN
Tikiake: RB751S-40L2-TP.pdf
RB751S-40DP-TP
RB751S-40DP-TP
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 40V 30MA 0201
Tikiake: RB751S-40DP-TP.pdf
RB751S40T5G
RB751S40T5G
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 40V 30MA SOD523
Tikiake: RB751S40T5G.pdf
RB751SL
RB751SL
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 30V 30MA SOD923
Tikiake: RB751SL.pdf
RB751S40,115
RB751S40,115
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 40V 120MA SOD523
Tikiake: RB751S40,115.pdf
RB751S-40LP-TP
RB751S-40LP-TP
Kaihanga: Micro Commercial Co
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 30V 30MA SOD882
Tikiake: RB751S-40LP-TP.pdf
RB751S-40-TP
RB751S-40-TP
Tikiake: RB751S-40-TP.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel