PACDN044TR
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PACDN044TR
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 5.5V 8V 8TSSOP
Ngā Rauemi: PACDN044TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PACDN044TR
Tau Wae PACDN044TR Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga TVS DIODE 5.5V 8V 8TSSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4201 pcs Pepa Raraunga PACDN044TR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 5.5V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 8V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 6.2V Ngā Hononga Korekore 4
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato 8-TSSOP
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)