P6SMB150AT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
P6SMB150AT3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P6SMB150AT3
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 128V 207V SMB
Ngā Rauemi: P6SMB150AT3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P6SMB150AT3
Tau Wae P6SMB150AT3 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga TVS DIODE 128V 207V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 221548 pcs Pepa Raraunga P6SMB150AT3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 128V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 207V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 143V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMB
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa P6SMB150AT3OSTR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.9A Capacitance @ Frequency 150pF @ 1MHz
Tau Wae Tuakiri P6SMB Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P6SMB150AHM4G
P6SMB150AHM4G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 128V 207V DO214AA
I roto i te taonga: 291205 pcs
Tikiake: P6SMB150AHM4G.pdf
RFQ
P6SMB150AHE3/5B
P6SMB150AHE3/5B
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
I roto i te taonga: 338053 pcs
Tikiake: P6SMB150AHE3/5B.pdf
RFQ
P6SMB150AT3G
P6SMB150AT3G
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 128V 207V SMB