NTS10120EMFST1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTS10120EMFST1G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NTS10120EMFST1G
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 120V 10A 5DFN
Ngā Rauemi: NTS10120EMFST1G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NTS10120EMFST1G
Tau Wae NTS10120EMFST1G Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 120V 10A 5DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 213615 pcs Pepa Raraunga NTS10120EMFST1G.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 820mV @ 10A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 120V
Pūrere Pūrere Whakarato 5-DFN (5x6) (8-SOFL) Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-PowerTDFN, 5 Leads Ētahi Ingoa NTS10120EMFST1G-ND
NTS10120EMFST1GOSTR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 42 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 120V 10A Surface Mount 5-DFN (5x6) (8-SOFL) I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 30µA @ 120V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 10A Capacitance @ Vr, F -