NCP1237AD65R2G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NCP1237AD65R2G
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG CTRLR FLYBACK PWM 7SOIC
Ngā Rauemi: NCP1237AD65R2G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NCP1237AD65R2G
Tau Wae NCP1237AD65R2G Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 100935 pcs Pepa Raraunga NCP1237AD65R2G.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 9.5 V ~ 28 V Momotuhi - Tīmata ake 12V
Tuhinga o mua - Breakdown - Topology Flyback
Pūrere Pūrere Whakarato 7-SOIC Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), 7 Leads
Whakamotu whakaputa Isolated Ētahi Ingoa NCP1237AD65R2GOSTR
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakawhiti Whaiaro (s) No
Rautanga - Whakawhiti 65kHz Tiaki Whakamutunga Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit
Takahanga Taumahi 80% Whakaahuatanga Taipitopito Converter Offline Flyback Topology 65kHz 7-SOIC