MTB30P06VT4
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MTB30P06VT4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MTB30P06VT4
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 60V 30A D2PAK
Ngā Rauemi: MTB30P06VT4.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MTB30P06VT4
Tau Wae MTB30P06VT4 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 60V 30A D2PAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4750 pcs Pepa Raraunga MTB30P06VT4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±15V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato D2PAK
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 80 mOhm @ 15A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 3W (Ta), 125W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ētahi Ingoa MTB30P06VT4OS
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2190pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 80nC @ 10V
Momo FET P-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V
Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 60V 30A (Tc) 3W (Ta), 125W (Tc) Surface Mount D2PAK I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 30A (Tc)