MST4H40C
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MST4H40C
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua LED 7-SEG 3DIG CC RED RHDP .56"
Ngā Rauemi: MST4H40C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MST4H40C
Tau Wae MST4H40C Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 4712 pcs Pepa Raraunga MST4H40C.pdf
Waimotu - Tae 632nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.05V
Rahi / Rahi 0.622" H x 1.189" W x 0.276" D (15.80mm x 30.20mm x 7.00mm) Raupapa -
Whakaaetanga Mana (Max) 60mW Packaging Bulk
Paa / Case - Tau o Ngā Pūāhua 3
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela 5.5mcd
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Whakaatu 7-Segment
Rahinga Puka / Alpha 0.40" (10.16mm) Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module Red 7-Segment 3 Character Common Cathode 2.05V 20mA 0.622" H x 1.189" W x 0.276" D (15.80mm x 30.20mm x 7.00mm)
Tono - Whakamātau 20mA Pine noa Common Cathode