MSD6100RLRAG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSD6100RLRAG
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY GP 100V 200MA TO92-3
Ngā Rauemi: MSD6100RLRAG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSD6100RLRAG
Tau Wae MSD6100RLRAG Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ARRAY GP 100V 200MA TO92-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5297 pcs Pepa Raraunga MSD6100RLRAG.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.1V @ 100mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-92-3 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 4ns
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads)
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 135°C Momo Tae Through Hole
Momo Tono Standard Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 100V 200mA (DC) Through Hole TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5µA @ 100V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 200mA (DC) Tau Wae Tuakiri MSD6100