MPSHC10RGA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPSHC10RGA
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIE TRANSISTOR SMALL SIGNAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPSHC10RGA
Tau Wae MPSHC10RGA Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 24568 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Ētahi Ingoa FCMPSHC10RGA
FCMPSHC10RGA-ND
MPSHC10RGA-DIE
MPSHC10RGA-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MPSH81 TRE
MPSH81 TRE
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: TRANS PNP 20V 50MA TO92
I roto i te taonga: 5276 pcs
Tikiake:
RFQ
MPSL-0100-05-DS-4K
MPSL-0100-05-DS-4K
Kaihanga: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga: CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
I roto i te taonga: 30804 pcs
Tikiake:
RFQ
MPSL-0100-06-DS-4X9K
MPSL-0100-06-DS-4X9K
Whakaahuatanga: CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
MPSH81
MPSH81
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TRANSISTOR RF PNP TO-92
Tikiake: MPSH81.pdf
MPSH81_D75Z
MPSH81_D75Z
Whakaahuatanga: TRANS RF PNP 20V 50MA TO-92
Tikiake: MPSH81_D75Z.pdf
MPSL-0100-08-DSE-4K(SP)
MPSL-0100-08-DSE-4K(SP)
Whakaahuatanga: CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100
Tikiake: MPSH81.pdf
MPSI588T
MPSI588T
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: 8-POSITION, 8-WIRE, SHIELDED MOD
Tikiake: MPSI588T.pdf
MPSH81_D27Z
MPSH81_D27Z
Tikiake: MPSH81_D27Z.pdf
MPSL-0100-08-DS-1K
MPSL-0100-08-DS-1K
Tikiake: MPSL-0100-08-DS-1K.pdf
MPSL-0100-10-DR-4HK
MPSL-0100-10-DR-4HK
Whakaahuatanga: CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
Tikiake: MPSL-0100-10-DR-4HK.pdf
MPSH81_D26Z
MPSH81_D26Z
Tikiake: MPSH81_D26Z.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel