MPSA12RLRPG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPSA12RLRPG
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua TRANS NPN DARL 20V TO-92
Ngā Rauemi: MPSA12RLRPG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPSA12RLRPG
Tau Wae MPSA12RLRPG Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga TRANS NPN DARL 20V TO-92 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4858 pcs Pepa Raraunga MPSA12RLRPG.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 20V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 1V @ 10µA, 10mA
Momo Pukapuka NPN - Darlington Pūrere Pūrere Whakarato TO-92-3
Raupapa - Mana - Max 625mW
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads)
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Tuhinga - Te whakawhiti - Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor NPN - Darlington 20V 625mW Through Hole TO-92-3
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 20000 @ 10mA, 5V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 100nA (ICBO)
Tau Wae Tuakiri MPSA12
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MPSA12
MPSA12
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TRANS NPN DARL 20V TO-92
I roto i te taonga: 4611 pcs
Tikiake: MPSA12.pdf
RFQ
MPSA12_D27Z
MPSA12_D27Z
Whakaahuatanga: TRANS NPN DARL 20V 1.2A TO-92
I roto i te taonga: 5014 pcs
Tikiake: MPSA12_D27Z.pdf
RFQ
MPSA12RLRP
MPSA12RLRP
Tikiake: MPSA12RLRP.pdf
Kaihanga: Fairchild/ON Semiconductor
Tikiake: MPSA12.pdf
MPSA13
MPSA13
Whakaahuatanga: TRANS NPN DARL 30V 1.2A TO-92
Tikiake: MPSA13.pdf
MPSA12_D26Z
MPSA12_D26Z
Tikiake: MPSA12_D26Z.pdf
MPSA12RLRAG
MPSA12RLRAG
Tikiake: MPSA12RLRAG.pdf
MPSA12RLRA
MPSA12RLRA
Tikiake: MPSA12RLRA.pdf
MPSA12_D74Z
MPSA12_D74Z
Tikiake: MPSA12_D74Z.pdf
MPSA12G
MPSA12G
Tikiake: MPSA12G.pdf
MPSA13-AP
MPSA13-AP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: TRANS PREBIAS NPN 30V TO92
Tikiake: MPSA13-AP.pdf
MPSA12_D75Z
MPSA12_D75Z
Tikiake: MPSA12_D75Z.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel