MOC5007TM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MOC5007TM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MOC5007TM
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua OPTOCOUP WIDE SCHMT TRIG LP 6DIP
Ngā Rauemi: MOC5007TM.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MOC5007TM
Tau Wae MOC5007TM Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 5634 pcs Pepa Raraunga MOC5007TM.pdf
Tuhinga o mua - Putanga - Whakamotu 7500Vpk
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) - Pūrere Pūrere Whakarato 6-DIP
Raupapa GlobalOptoisolator™ Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) -
Whakatakotoranga Tangata tpLH / tpHL (Max) - Packaging Tube
Paa / Case 6-DIP (0.400", 10.16mm) Momo putanga Open Collector
Tae Mahi - Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Input DC Whakaahuatanga Taipitopito Logic Output Optoisolator 1MHz Open Collector 7500Vpk 1 Channel CMTI 6-DIP
Raraunga Raraunga 1MHz I teie nei - Whakaatu / Channel 50mA
I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) 1.6mA Aratau Tae Maeatanga Maama (Min) -