MOC119300
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MOC119300
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua OPTOISO 5.3KV DARLINGTON 6-DIP
Ngā Rauemi: MOC119300.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MOC119300
Tau Wae MOC119300 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 5874 pcs Pepa Raraunga MOC119300.pdf
Putanga - Whakaputa (Max) 30V Putanga - Whakamotu 5300Vrms
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 1.15V Te Utu Utu (Max) 1V
Tahuri / Hurihia te Wa (Toa) 3.5µs, 95µs Pūrere Pūrere Whakarato 6-DIP
Raupapa - Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) -
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP (0.300", 7.62mm)
Momo putanga Darlington Tae Mahi -55°C ~ 100°C
Te maha o nga pouaka 1 Momo Tae Through Hole
Momo Input DC Whakaahuatanga Taipitopito Optoisolator Darlington Output 5300Vrms 1 Channel 6-DIP
Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Min) 300% @ 10mA Whakawhiti Whakawhiti o Naianei (Max) -
I teie nei - Whakaatu / Channel 150mA I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) 60mA