MMSZ5V6CF
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MMSZ5V6CF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMSZ5V6CF
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 5.6V 1W SOD123F
Ngā Rauemi: MMSZ5V6CF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMSZ5V6CF
Tau Wae MMSZ5V6CF Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 5.6V 1W SOD123F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 789425 pcs Pepa Raraunga MMSZ5V6CF.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 5.6V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123F
Raupapa - Mana - Max 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOD-123F
Ētahi Ingoa MMSZ5V6CFTR Tae Mahi 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 4 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 5.6V 1W ±5% Surface Mount SOD-123F
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 2V