MMSZ10T3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MMSZ10T3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMSZ10T3
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 10V 500MW SOD123
Ngā Rauemi: MMSZ10T3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMSZ10T3
Tau Wae MMSZ10T3 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 10V 500MW SOD123 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2003821 pcs Pepa Raraunga MMSZ10T3.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 10V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123
Raupapa - Mana - Max 500mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOD-123
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 20 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 10V 500mW ±5% Surface Mount SOD-123
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 200nA @ 7V Tau Wae Tuakiri MMSZ10
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MMSZ12T1G
MMSZ12T1G
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 12V 500MW SOD123
I roto i te taonga: 1446641 pcs
Tikiake: MMSZ12T1G.pdf
RFQ
MMSTA92-TP
MMSTA92-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: TRANS PNP 300V 0.1A SOT323
I roto i te taonga: 884145 pcs
Tikiake: MMSTA92-TP.pdf
RFQ
MMSZ10T3G
MMSZ10T3G
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 10V 500MW SOD123