MMBZ12VALT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MMBZ12VALT1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMBZ12VALT1
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 8.5V 17V SOT23-3
Ngā Rauemi: MMBZ12VALT1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMBZ12VALT1
Tau Wae MMBZ12VALT1 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga TVS DIODE 8.5V 17V SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4478 pcs Pepa Raraunga MMBZ12VALT1.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 8.5V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 17V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 11.4V Ngā Hononga Korekore 2
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 (TO-236)
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 40W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Ētahi Ingoa MMBZ12VALT1OS
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.35A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Tau Wae Tuakiri MMBZ*A
Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
MMBZ15VAL-7
MMBZ15VAL-7
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: TVS DIODE 12V 21V SOT23-3
I roto i te taonga: 4061 pcs
Tikiake: MMBZ15VAL-7.pdf
RFQ
MMBZ12VALT1G
MMBZ12VALT1G
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 8.5V 17V SOT23-3
I roto i te taonga: 1529445 pcs
Tikiake: MMBZ12VALT1G.pdf
RFQ
MMBZ12VALFHT116
MMBZ12VALFHT116
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR (AE
Tikiake: MMBZ12VALFHT116.pdf
MMBZ12VAL,215
MMBZ12VAL,215
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: TVS DIODE 8.5V 17V SOT23