MMBT100A
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMBT100A
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua TRANS NPN 45V 0.5A SOT-23
Ngā Rauemi: 1.MMBT100A.pdf2.MMBT100A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMBT100A
Tau Wae MMBT100A Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga TRANS NPN 45V 0.5A SOT-23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5907 pcs Pepa Raraunga 1.MMBT100A.pdf2.MMBT100A.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 45V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 400mV @ 20mA, 200mA
Momo Pukapuka NPN Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3
Raupapa - Mana - Max 350mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Tuhinga - Te whakawhiti 250MHz Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor NPN 45V 500mA 250MHz 350mW Surface Mount SOT-23-3
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 300 @ 10mA, 1V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 50nA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 500mA Tau Wae Tuakiri MMBT100
Ngā Hua e hāngai ana
MMBT100
MMBT100
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TRANS NPN 45V 0.5A SOT-23