MMBD1201
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMBD1201
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 100V 200MA SOT23
Ngā Rauemi: 1.MMBD1201.pdf2.MMBD1201.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMBD1201
Tau Wae MMBD1201 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 100V 200MA SOT23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1436030 pcs Pepa Raraunga 1.MMBD1201.pdf2.MMBD1201.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 200mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 4ns
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ētahi Ingoa MMBD1201CT Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 42 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Standard Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 100V 200mA Surface Mount SOT-23-3
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 50V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 200mA
Capacitance @ Vr, F 2pF @ 0V, 1MHz Tau Wae Tuakiri MMBD1201