MM3Z2V7C
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z2V7C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MM3Z2V7C
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 2.7V 200MW SOD323F
Ngā Rauemi: MM3Z2V7C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MM3Z2V7C
Tau Wae MM3Z2V7C Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 2.7V 200MW SOD323F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2803067 pcs Pepa Raraunga MM3Z2V7C.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 2.7V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 10mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323F
Raupapa - Mana - Max 200mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-90, SOD-323F
Ētahi Ingoa MM3Z2V7CTR Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 94 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 2.7V 200mW ±5% Surface Mount SOD-323F
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 18µA @ 1V Tau Wae Tuakiri MM3Z2V7