MM3Z16VT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z16VT1G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MM3Z16VT1G
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 16V 300MW SOD323
Ngā Rauemi: MM3Z16VT1G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MM3Z16VT1G
Tau Wae MM3Z16VT1G Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 16V 300MW SOD323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4736391 pcs Pepa Raraunga MM3Z16VT1G.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 16V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323
Raupapa - Mana - Max 300mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-76, SOD-323
Ētahi Ingoa MM3Z16VT1GOS
MM3Z16VT1GOS-ND
MM3Z16VT1GOSTR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 40 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 16V 300mW ±6% Surface Mount SOD-323
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 11.2V Tau Wae Tuakiri MM3Z16