MM3Z13VT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z13VT1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MM3Z13VT1
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 13V 200MW SOD323
Ngā Rauemi: MM3Z13VT1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MM3Z13VT1
Tau Wae MM3Z13VT1 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 13V 200MW SOD323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5641 pcs Pepa Raraunga MM3Z13VT1.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 13V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323
Raupapa - Mana - Max 200mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-76, SOD-323
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 30 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 13V 200mW ±6% Surface Mount SOD-323
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 8V Tau Wae Tuakiri MM3Z13