MC78M15ACT
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MC78M15ACT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC78M15ACT
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 15V 500MA TO220AB
Ngā Rauemi: MC78M15ACT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC78M15ACT
Tau Wae MC78M15ACT Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 15V 500MA TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5030 pcs Pepa Raraunga MC78M15ACT.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 15V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 35V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Short Circuit Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 PSRR 70dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi 0°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 500mA TO-220AB
Nama - Whakaputa 500mA Ngā Āhuatanga Mana -
Tau Wae Tuakiri MC78M
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MC78M15ACTG
MC78M15ACTG
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 15V 500MA TO220AB