MC78LC33HT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MC78LC33HT1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC78LC33HT1
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT89-3
Ngā Rauemi: MC78LC33HT1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC78LC33HT1
Tau Wae MC78LC33HT1 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT89-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5071 pcs Pepa Raraunga MC78LC33HT1.pdf
Rae Tae (Max) 0.053V @ 1mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 12V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-89-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-243AA PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MC78LC33HT1OSTR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA SOT-89-3 I teie nei - Quiescent (Iq) 3.3µA
Nama - Whakaputa 50mA Ngā Āhuatanga Mana -