MC78L15ABPRP
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC78L15ABPRP
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 15V 100MA TO92-3
Ngā Rauemi: MC78L15ABPRP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC78L15ABPRP
Tau Wae MC78L15ABPRP Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 15V 100MA TO92-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4511 pcs Pepa Raraunga MC78L15ABPRP.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 15V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 35V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-92-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) PSRR 39dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 100mA TO-92-3
I teie nei - Quiescent (Iq) 6.5mA Nama - Whakaputa 100mA
Ngā Āhuatanga Mana - Tau Wae Tuakiri MC78L15
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MC78L15ACDR2G
MC78L15ACDR2G
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 15V 100MA 8SOIC
I roto i te taonga: 460441 pcs
Tikiake: MC78L15ACDR2G.pdf
RFQ
MC78L15ABPG
MC78L15ABPG
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 15V 100MA TO92-3
I roto i te taonga: 424084 pcs
Tikiake: MC78L15ABPG.pdf
RFQ
MC78L15ABPRPG
MC78L15ABPRPG