MC78FC40HT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MC78FC40HT1G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC78FC40HT1G
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 4V 65MA SOT89-3
Ngā Rauemi: MC78FC40HT1G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC78FC40HT1G
Tau Wae MC78FC40HT1G Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 4V 65MA SOT89-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 131830 pcs Pepa Raraunga MC78FC40HT1G.pdf
Rae Tae (Max) 0.7V @ 40mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 4V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 10V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-89-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-243AA PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MC78FC40HT1G-ND
MC78FC40HT1GOSTR
Tae Mahi -30°C ~ 80°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4V 65mA SOT-89-3 I teie nei - Quiescent (Iq) 3.6µA
Nama - Whakaputa 65mA Ngā Āhuatanga Mana -