MC74ACT240DW
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC74ACT240DW
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC
Ngā Rauemi: MC74ACT240DW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC74ACT240DW
Tau Wae MC74ACT240DW Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4997 pcs Pepa Raraunga MC74ACT240DW.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-SOIC
Raupapa 74ACT Packaging Tube
Paa / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Momo putanga 3-State
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 2
Te maha o nga moni mo te kaupapa 4 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Momo Buffer, Inverting
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Input -
Whakaahuatanga Taipitopito Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 24mA, 24mA
Tau Wae Tuakiri 74ACT240
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MC74ACT20NG
MC74ACT20NG
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: IC GATE NAND 2CH 4-INP 14DIP
I roto i te taonga: 5020 pcs
Tikiake: MC74ACT20NG.pdf
RFQ
MC74ACT240DWR2
MC74ACT240DWR2
Whakaahuatanga: IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC