MC10H209M
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MC10H209M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC10H209M
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC GATE OR/NOR DUAL 4-5 16SOEIAJ
Ngā Rauemi: MC10H209M.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC10H209M
Tau Wae MC10H209M Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 4280 pcs Pepa Raraunga MC10H209M.pdf
Tuhinga o mua - Pūrere Pūrere Whakarato 16-SOEIAJ
Raupapa 10H Tīmatahia te Tīmatanga a Schmitt No
Packaging Tube Paa / Case 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Momo putanga Differential Tae Mahi 0°C ~ 75°C