MBRF40250T
ON SemiconductorON Semiconductor
ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRF40250T
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 250V 40A TO220FP
Ngā Rauemi: MBRF40250T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRF40250T
Tau Wae MBRF40250T Kaihanga ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 250V 40A TO220FP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5339 pcs Pepa Raraunga MBRF40250T.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Schottky Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 40A
Tuhinga o mua - Breakdown TO-220FP Raupapa SWITCHMODE™
RoHS Tūnga Tube Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F 500pF @ 5V, 1MHz Ko te poari TO-220-3 Full Pack
Te Mahinga Mahi - Ngaru 35ns Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga MBRF40250T
Whakaahua nui Diode Schottky 250V 40A Through Hole TO-220FP Te Whirihoranga Diode 30µA @ 250V
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 250V 40A TO220FP I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 970mV @ 40A
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 250V Capacitance @ Vr, F -65°C ~ 150°C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBRF40200CTR
MBRF40200CTR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V ITO220
I roto i te taonga: 101851 pcs
Tikiake: MBRF40200CTR.pdf
RFQ
MBRF40250TG
MBRF40250TG
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 250V 40A TO220FP