MBRF20L60CTG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBRF20L60CTG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRF20L60CTG
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220FP
Ngā Rauemi: MBRF20L60CTG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRF20L60CTG
Tau Wae MBRF20L60CTG Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220FP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 142836 pcs Pepa Raraunga MBRF20L60CTG.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 570mV @ 10A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 60V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220FP Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa SWITCHMODE™ Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Full Pack Ētahi Ingoa MBRF20L60CTG-ND
MBRF20L60CTGOS
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 380µA @ 60V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 10A