MBRB20100CTG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBRB20100CTG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRB20100CTG
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
Ngā Rauemi: MBRB20100CTG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRB20100CTG
Tau Wae MBRB20100CTG Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77933 pcs Pepa Raraunga MBRB20100CTG.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 850mV @ 10A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato D2PAK-3 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa SWITCHMODE™ Packaging Tube
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ētahi Ingoa MBRB20100CTG-ND
MBRB20100CTGOS
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 10A