MBR5100MFST1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBR5100MFST1G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBR5100MFST1G
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 5A 5DFN
Ngā Rauemi: MBR5100MFST1G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBR5100MFST1G
Tau Wae MBR5100MFST1G Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 5A 5DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 282384 pcs Pepa Raraunga MBR5100MFST1G.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 980mV @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato 5-DFN (5x6) (8-SOFL) Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-PowerTDFN, 5 Leads Ētahi Ingoa MBR5100MFST1G-ND
MBR5100MFST1GOSTR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 42 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 100V 5A Surface Mount 5-DFN (5x6) (8-SOFL) I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 100V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 5A Capacitance @ Vr, F -