MBR40250
ON SemiconductorON Semiconductor
MBR40250 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBR40250
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 250V 40A TO220-2
Ngā Rauemi: MBR40250.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBR40250
Tau Wae MBR40250 Kaihanga ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 250V 40A TO220-2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5972 pcs Pepa Raraunga MBR40250.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Schottky Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 40A
Tuhinga o mua - Breakdown TO-220-2 Raupapa SWITCHMODE™
RoHS Tūnga Tube Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F 500pF @ 5V, 1MHz Ko te poari TO-220-2
Te Mahinga Mahi - Ngaru 35ns Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga MBR40250
Whakaahua nui Diode Schottky 250V 40A Through Hole TO-220-2 Te Whirihoranga Diode 30µA @ 250V
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 250V 40A TO220-2 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 970mV @ 40A
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 250V Capacitance @ Vr, F -65°C ~ 150°C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBR40250TG
MBR40250TG
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 250V 40A TO220AB
I roto i te taonga: 69095 pcs
Tikiake: MBR40250TG.pdf
RFQ
MBR4030CT
MBR4030CT
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V TO220AB
I roto i te taonga: 144873 pcs
Tikiake: MBR4030CT.pdf
RFQ
MBR40200WT
MBR40200WT
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO247
Tikiake: MBR40200WT.pdf
MBR40250T
MBR40250T
Kaihanga: ON Semiconductor
Tikiake: MBR40250T.pdf
MBR40200PT C0G
MBR40200PT C0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tikiake: MBR40200PT C0G.pdf
MBR40200PTE3/TU
MBR40200PTE3/TU
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 40A 200V TO-247AD
Tikiake:
MBR40250G
MBR40250G
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 250V 40A TO220-2