MBR16100CT
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBR16100CT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBR16100CT
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Ngā Rauemi: MBR16100CT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBR16100CT
Tau Wae MBR16100CT Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5580 pcs Pepa Raraunga MBR16100CT.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 740mV @ 8A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa SWITCHMODE™ Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Ētahi Ingoa MBR16100CTOS
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C Momo Tae Through Hole
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 8A Through Hole TO-220-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 100V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 8A