MBR1100RL
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBR1100RL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBR1100RL
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 1A AXIAL
Ngā Rauemi: MBR1100RL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBR1100RL
Tau Wae MBR1100RL Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 1A AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4187 pcs Pepa Raraunga MBR1100RL.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 790mV @ 1A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial Ētahi Ingoa MBR1100RLOSTR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C Momo Tae Through Hole
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 100V 1A Through Hole Axial
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500µA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 1A