LP2951CD-3.3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LP2951CD-3.3
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SOIC
Ngā Rauemi: LP2951CD-3.3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1568 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP2951CD-3.3
Tau Wae LP2951CD-3.3 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 189950 pcs Pepa Raraunga LP2951CD-3.3.pdf
Rae Tae (Max) 0.45V @ 100mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA 8-SOIC
Tae - Whakaaetanga (Max) 12mA I teie nei - Quiescent (Iq) 120µA
Nama - Whakaputa 100mA Ngā Āhuatanga Mana -
Tau Wae Tuakiri LP2951
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LP2951CD-3.3G
LP2951CD-3.3G
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SOIC
I roto i te taonga: 218087 pcs
Tikiake: LP2951CD-3.3G.pdf
RFQ
LP2951CD
LP2951CD
Whakaahuatanga: IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC