LP2950CDT-3.3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
LP2950CDT-3.3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LP2950CDT-3.3
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 100MA DPAK
Ngā Rauemi: LP2950CDT-3.3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP2950CDT-3.3
Tau Wae LP2950CDT-3.3 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 100MA DPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5832 pcs Pepa Raraunga LP2950CDT-3.3.pdf
Rae Tae (Max) 0.45V @ 100mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato DPAK Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa LP2950CDT-3.3OS
LP2950CDT33
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA DPAK Tae - Whakaaetanga (Max) 12mA
I teie nei - Quiescent (Iq) 120µA Nama - Whakaputa 100mA
Ngā Āhuatanga Mana - Tau Wae Tuakiri LP2950
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LP2950CDT-3.3RKG
LP2950CDT-3.3RKG
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3.3V 100MA DPAK
I roto i te taonga: 184937 pcs
Tikiake: LP2950CDT-3.3RKG.pdf
RFQ
LP2950CDT-5.0
LP2950CDT-5.0
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 5V 100MA DPAK
I roto i te taonga: 4627 pcs
Tikiake: LP2950CDT-5.0.pdf
RFQ
LP2950CDT-3.0/NOPB
LP2950CDT-3.0/NOPB
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3V 100MA TO252-3
Tikiake:
LP2950CDT-3.3G
LP2950CDT-3.3G