LM78L12ACZXA
LM78L12ACZXA
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
I roto i te taonga: 4208 pcs
Tikiake: LM78L12ACZXA.pdf
RFQ
LM78L12ACZ
LM78L12ACZ
I roto i te taonga: 528366 pcs
Tikiake: LM78L12ACZ.pdf
RFQ
LM78L12ACZ/NOPB
LM78L12ACZ/NOPB
Kaihanga: N/A
Tikiake:
LM78L15ACZ/LFT4
LM78L15ACZ/LFT4
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 15V 100MA TO92-3
Tikiake:
LM78L15ACM
LM78L15ACM
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 15V 100MA 8SOIC
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel